Останні відгуки
- COFFEE from AFRICA02Сподобалось: смачний чай та кава Не сподобалось: баріста дуже зла і не добра Загальне враження: кава смачна, персонал поганийбільше 6 років тому
- Авторська студія Наталії Веселовської00СУПЕР!!! Подруга пошла на повышение квалификации (апаратная чистка), меня попросила быть моделью. Наталья Веселовская очень внимательная и как преподаватель и как мастер. РЕКОМЕНДУЮ!!!більше 6 років тому
- Компанія "Еверест"00Сподобалося: Підключення на наступний день Роутер в подарунок! Загальне враження: Позитивне!більше 6 років тому
- AlenaKushnir Studio03Альона, дійсно майстер своєї справи. Вона професійно, дуже доступно,зрозуміло надає необхідну інформацію, н...більше 6 років тому
- Перукарня "Олесь"00Мені не сподобалось я ставлю:⭐⭐тому,що мене не спитали і почали щось робити моя загальна оцінка .. BAD...більше 6 років тому
- Колор-студія "Tikkurila"01Непрофесійне відношення персоналу. Під час підрахунку кількості фарби нарахували в чотири!!!рази більшу кі...більше 6 років тому
- Магазин "Дім інструментів"09Очень плохой магазин и тем более сервис. Отдал дрель на осмотр (предварительно узнав примут ли они её). Мне нуж...більше 6 років тому
- Автоцентр "Юнас"00Шикарний автоцентр ? Персонал приємний та привітний. А в чому фішка? Сам власник цього автоцентру особисто по...більше 6 років тому
- Салон краси "Геометрія"00Сарафанне радіо спрацювало :-) Я в захваті від стрижки, дякую професіоналу "Каріні". Майстер шугарингу Юлія р...більше 6 років тому
- Медичний центр "БоМед"01Були у лікарки-педіатра Скляр Анастасії . Ну дуууже привітлива та спокійна. Мій хрещеник та ще ягоза, а вона дуже спокійно подивилась і одразу заспокоїла, що то не віспа. Дякуємо від усієї родини.більше 6 років тому
- ТОВ "Маяк-Сервіс"00Мошенник! Угрожает расправой. Набрасывается, распускает руки. Камер нет. Чувствует вседозволенность. В Хмель...більше 6 років тому
- Автобудсервіс01Не сподобалось: ,дуже поганий магазин!!! Мій чоловік придбав запчастину в цьому магазині , пакування не прові...більше 6 років тому
- Приватне будівельне підприємство "Основа"00Замовляла шафу по рекомендації батьків, які мають спальню та передпокій від основи, задоволена дуже. Підбір дизайну, кольору, кожної деталі. Професійно!!!більше 6 років тому
- Магазин "Піраміда спорту"00Сподобалось: Чудовий персонал, якісний та зручний одяг, доступні ціни, зручне розташування, я в захватібільше 6 років тому
- Фотостудія "LIGHT"01Дмитро - професіонал без перебільшення! Потрібно було предметну зйомку , задоволений на 100%! Рекомендую!більше 6 років тому
- Магазин "Щодня"06Доброго дня. Завітала у Ваш магазин і була дуже неприємно вражена. Ціна на ціннику не співпадає з ціною на кас...більше 6 років тому